Marzą dzieci i dorośli, kobiety i mężczyźni, uczniowie i osoby u szczytu kariery. Każdy ma jakieś marzenia i plany, ale niestety nie każdy ma odwagę je realizować. Plan posiadania własnej restauracji wiążą się nie tylko ze zdolnościami kucharskimi czy menedżerskimi ale także wrażliwością na piękno. Piękno dań na talerzu a także wystroju miejsca. I właśnie o projektowaniu restauracji warszawa będzie poniżej.

Znaleźliśmy miejsce i co dalej …

Wynajęliśmy lub kupiliśmy idealne miejsce na długo wyczekiwaną przez nas restaurację. Lokalizacja perfekcyjna, niestety wewnątrz straszy. To nie jest miejsce w którym chciałoby się spędzić czas i zjeść posiłek. Czas na remont. Na początek trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie jaka to ma być restauracja. Czy ma być to przytulna kawiarenka? Ma nawiązywać do lokalizacji np. gdy znajduje się na starówce lub blisko słynnego miejsca? Ma być przyjazna dzieciom, a może zwierzętom? I oczywiście jakie podajemy jedzenie. Włoskie, polskie, hiszpańskie itd. To wszystko można wykorzystać przy projektowaniu restauracji warszawa, tak by goście mogli poczuć “ducha miejsca”.

Styl wybrany, czas ruszyć dalej

Wiemy już jakie dania będziemy podawać gościom i kim oni będą, teraz najwyższy czas zająć się projektowaniem restauracji warszawa. I tutaj przyda się pomoc fachowców. Dobrzy architekci wiedzą gdzie dostać najlepsze materiały i wyposażenie, jak zaaranżować miejsce by było bezpieczne, komfortowe dla gości i obsługi podającej dania i takie do którego będzie chciało się wracać. 

Projektanci restauracji warszawa przyjadą zobaczyć miejsce, lokalizację, ocenią światło. Po wstępnym wywiadzie z Tobą przygotują kilka propozycji. Po akceptacji szablonu remont ruszy na maksa. Wymienione zostaną podłogi (oczywiście jeśli jest taka potrzeba), jak nie to tylko odświeżone, pomalowane sufity i ściany. Zakupione nowe meble, stoły, krzesła, sofy. W zależności od lokalu przygotowany bar / miejsce dla kelnerów z kasą fiskalną, przygotowane specjalne miejsce dla dzieci – oczywiście także jeśli taka jest koncepcja miejsca.

Dodatkowo wszelkiego rodzaju dekoracje takie jak obrusy, świece, plakaty, zdjęcia, zasłony itp. Wszystko to co nada miejscu wyjątkowego klimatu.

Główna sala to nie wszystko

Wydawać by się mogło, że jak sala dla gości jest gotowa to wszystko jest gotowe. Nic bardziej mylnego. Projektanci restauracji warszawa przygotują także kuchnię, jakże ważne miejsce w lokalu gastronomicznym. Takie miejsce musi być przestronne, dużo miejsca na przygotowywanie niezliczonej ilości dań oraz wyposażona w dobrej jakości sprzęty AGD, ponieważ będą non stop w użyciu. I nie mniej ważne gary, patelnie, chochle i tym podobne. A dla gości zastawa stołowa. Talerze małe i duże, płaskie i do zupy, całe zestawy sztućców i to wszystko w jednym stylu.

Nie mniej ważnym miejscem w restauracji jest także toaleta. Mogą być dwie tylko dla gości i osobna dla personelu lub wspólna. Tutaj też można postarać się o wyjątkowy klimat dzięki dodatkom. Piękne, duże lustro, kwiaty przy umywalce i unoszące się ładne zapachy.

Smaczne miejsce


Gdy wszystko jest gotowe można śmiało zapraszać gości których zachwyci przepyszna kuchnia oraz wyjątkowy wystrój stworzony w współpracy z projektanci restauracji warszawa.