W centrum Słubic w 2008 roku wybudowano hotel słubice Anka, który w 2012 przeszedł gruntowny remont, podnosząc jego standard. Klienci mają do dyspozycji pokoje jednoosobowe, dwuosobowe, trzyosobowe oraz czteroosobowe i wyposażone zostały w łazienkę, telewizję satelitarną oraz darmową sieć Wi-Fi.

W hotelowej restauracji znajduje się kominek i kawiarnia, gdzie można zjeść śniadanie (nie jest wliczone w cenę pokoju), obiad i kolację lub napić się gorącej kawy lub herbaty. Goście hotelu często także organizują tam przyjęcia integracyjne przy muzyce.

Hotel Anka w trosce o swoich gości organizuje imprezy plenerowe i pomaga zaplanować wycieczkę. Blisko centrum znajduje się piękny park śródmiejski. Dodatkowo istnieje możliwość skorzystania z gabinetu kosmetycznego, solarium, sauny, masażu lub pójść na aerobik.

Obsługa hotelu Anka włada biegle językiem niemieckim oraz rosyjskim. Na terenie obiektu akceptowana jest obecność zwierząt. Do dyspozycji gości jest również boisko sportowe, drink bar, a miejsce jest przyjazne dzieciom. Klienci mogą zaparkować na zatoczce dla autokarów, która znajduje się przy hotelu lub na strzeżonym parkingu oddalonym o 400 m. Czynny jest przez cały rok.