W obecnych czasach dotarcie do klienta wymaga więcej zaangażowania, niż kiedyś. Niektóre firmy celują w oryginalne rozwiązania, które wyróżniają się na tle innych i przyciągają uwagę klienta. 

STENDY 3D DRUKARNIA

Kreatywnym pomysłem są stendy 3D, czyli przestrzenne reklamy, np. do postawienia na biurku. Mogą być zrobione z różnych materiałów, o zróżnicowanych kształtach, wielkościach i kolorach. Warto zrobić dobry projekt, który skupi na sobie wzrok i będzie odpowiednio się kojarzył. Może to być coś kojarzącego się z branżą, np. dla firmy telefonicznej niech to będzie stend w kształcie telefonu.

PODKŁADKI ZGRZEWANE NA BIURKO

Innym ciekawym rozwiązaniem, dzięki któremu można budować w głowach klientów świadomość marki, są podkładki zgrzewane na biurko lub stół. Biuro w pracy czy jadalnia w domu to miejsca, w których przebywa się codziennie. Dobrze wykonana i ciekawa graficznie podkładka może stanowić skuteczną reklamę.

DRUKARNIA KOLOROWANKI

Jednym ze sposobów umilenia czasu dzieciom jest podarowanie im ładnej kolorowanki. Nie tylko one to docenią… Rodzice także z wdzięcznością przyjmą chwilę wolnego czasu, gdy ich pociechy zajęte będą kolorowaniem.

Kolorowanki to świetny gadżet dla dzieci (ale nie tylko), który znajdzie zastosowanie jako forma reklamy, czy atrakcja eventowa. Dzieciaki je uwielbiają. Gdy wnikną w świat obrazów i kolorów, obudzi się ich wyobraźnia i kreatywność. Dobranie odpowiedniego koloru i cierpliwe wypełnianie konturów wymaga skupienia i dokładności. Ciekawe kształty, formy i postacie w kolorowankach zapewnią dobrze spędzony czas dzieciom i rodzicom, którzy mogą zająć się swoimi sprawami albo usiąść do kolorowania razem ze swoimi pociechami! Kolorowanie często okazuje się być relaksujące również dla dorosłych.

Można wybierać pomiędzy kolorowankami zwykłymi oraz wodnymi.

Kolorowanki zwykłe drukowane są metodą offsetową lub cyfrową. Koloruje się je kredkami, mazakami itp. Umożliwiają dużą precyzję i dokładność.

Kolorowanki wodne są szczególnie bezpieczne dla dziecka i nieszkodliwe dla środowiska (certyfikowane farby). Są proste w użyciu – wystarczy pędzelek i woda. Dają też ciekawy efekt kolorystyczny.